eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20180612 12.06.2018 Fylkestinget 00:00 Stord hotell, Leirvik
20181002 02.10.2018 Fylkestinget 00:00 Grand hotel Terminus, Bergen
20181211 11.12.2018 Fylkestinget 00:00 Grand hotel Terminus, Bergen
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20180306 06.03.2018 Fylkestinget 11:00 Grand hotel Terminus, Bergen
20171212 12.12.2017 Fylkestinget 11:00 Grand hotell Terminus, Bergen
20171027 27.10.2017 Fylkestinget 11:15 Dalsøyra skule, Gulen
20171003 03.10.2017 Fylkestinget 11:00 Grand hotel Terminus, Bergen
20170613 13.06.2017 Fylkestinget 11:00 Hotel Ullensvang, Hardanger
20170523 23.05.2017 Fylkestinget 00:00 Møtet utgår
20170307 07.03.2017 Fylkestinget 10:00 Grand hotel Terminus, Bergen
20170203 03.02.2017 Fylkestinget 13:00 Radisson Blu Royal hotel, Bryggen
20161213 13.12.2016 Fylkestinget 11:00 Grand hotel Terminus, Bergen
20161004 04.10.2016 Fylkestinget 11:00 Grand hotel Terminus, Bergen
20160614 14.06.2016 Fylkestinget 11:00 Rosendal fjordhotell, Rosendal
20160308 08.03.2016 Fylkestinget 11:00 Grand hotel Terminus, Bergen
20151208 08.12.2015 Fylkestinget 11:00 Grand hotel Terminus, Bergen
20151027 27.10.2015 Fylkestinget 11:00 Grand hotel Terminus, Bergen
20151014 14.10.2015 Fylkestinget 11:00 Grand hotel Terminus, Bergen
20151013 13.10.2015 Fylkestinget 11:00 Grand hotel Terminus, Bergen
20150609 09.06.2015 Fylkestinget 11:00 Norheimsund Sandven hotel
20150310 10.03.2015 Fylkestinget 11:00 Grand Terminus hotel, Bergen
20141209 09.12.2014 Fylkestinget 11:00 Bergen Grand hotel Terminus
20141014 14.10.2014 Fylkestinget 11:00 Bergen Grand hotel Terminus
20140611 11.06.2014 Fylkestinget 11:00 Myrkdalen hotel, 5713 Vossestrand
20140311 11.03.2014 Fylkestinget 11:00 Bergen Grand hotel Terminus
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Anne Gine Hestetun Anne Gine Hestetun Arbeiderpartiet (A) Fylkesordførar ag.hestetun@gmail.com 995 64 643 Ikke registrert
Siri Klokkerstuen Siri Klokkerstuen Arbeiderpartiet (A) Medlem siri.klokkerstuen@etne.kommune.no 90880659 Ikke registrert
Rasmus Laupsa Rasmussen Rasmus Laupsa Rasmussen Arbeiderpartiet (A) Medlem rasmus.laupsa.rasmussen@gmail.com 452 29 172 Ikke registrert
Kari Sørensen Bernardini Kari Sørensen Bernardini Arbeiderpartiet (A) Medlem kari@lo-bergen.no 402 16 027 Ikke registrert
Atle Kvåle Atle Kvåle Arbeiderpartiet (A) Medlem atle.kvale@hfk.no 917 35 602 Ikke registrert
Mari Klokkerstuen Kjellesvik Mari Klokkerstuen Kjellesvik Arbeiderpartiet (A) Medlem marikjellesvik@gmail.com 911 43 873 Ikke registrert
Emil Lennart Pålikoff Gadolin Emil Lennart Pålikoff Gadolin Arbeiderpartiet (A) Medlem emil.gadolin@gmail.com 906 36 727 Ikke registrert
Kine Bratli Dale Kine Bratli Dale Arbeiderpartiet (A) Medlem kinebratli@gmail.com 464 25 294 Ikke registrert
Helge Nævdal Helge Nævdal Arbeiderpartiet (A) Medlem helnev@hfk.no 971 99 720 Ikke registrert
Synnøve Solbakken Synnøve Solbakken Arbeiderpartiet (A) Medlem synnovesolbakken57@gmail.com 930 12 591 Ikke registrert
Espen Berntsen Espen Berntsen Arbeiderpartiet (A) Medlem espen.berntsen@aof.no 913 61 625 Ikke registrert
Linda Haugland Jondahl Linda Haugland Jondahl Arbeiderpartiet (A) Medlem linda.h.jondahl@gmail.com 905 95 991 Ikke registrert
Roald Kvamme Roald Kvamme Arbeiderpartiet (A) Medlem roald.kvamme@arbeiderpartiet.no 958 33 422 Ikke registrert
Katrin Innvær Ankervold Katrin Innvær Ankervold Arbeiderpartiet (A) Medlem p-ank@online.no 996 48 741 Ikke registrert
Per Lerøy Per Lerøy Arbeiderpartiet (A) Medlem per.leroy@austrheim.kommune.no 945 06 747 Ikke registrert
Åse Gunn Husebø Åse Gunn Husebø Arbeiderpartiet (A) Medlem aa-gun@online.no 991 58 561 Ikke registrert
Kjell Gitton Håland Kjell Gitton Håland Arbeiderpartiet (A) Medlem kjell.gitton@gmail.com 932 30 596 Ikke registrert
Gunn Berit Lunde Aarvik Gunn Berit Lunde Aarvik Arbeiderpartiet (A) Medlem gunn-aar@online.no 909 54 472 Ikke registrert
Gro Berge Gro Berge Arbeiderpartiet (A) Medlem gro-berge@outlook.com 901 79 818 Ikke registrert
Torgeir Toppe Torgeir Toppe Arbeiderpartiet (A) Medlem torgeir.toppe@folkeuniversitetet.no 959 32 693 Ikke registrert
Roald Stenseide Roald Stenseide Fremskrittspartiet (FRP) Medlem roa-stei@online.no 980 27 565 Ikke registrert
Sigbjørn Framnes Sigbjørn Framnes Fremskrittspartiet (FRP) Medlem sigbjorn.framnes@gmail.com 900 62 055 Ikke registrert
Gustav Bahus Gustav Bahus Fremskrittspartiet (FRP) Medlem bausen@online.no 41 55 21 00 Ikke registrert
Gunnar Bakke Gunnar Bakke Fremskrittspartiet (FRP) Medlem gb@nhomd.no 970 19 591 Ikke registrert
Renate Møgster Klepsvik Renate Møgster Klepsvik Fremskrittspartiet (FRP) Medlem renate.klepsvik@austevoll.kommune.no 915 24 239 Ikke registrert
Rosalind Fosse Rosalind Fosse Fremskrittspartiet (FRP) Medlem rosalind.fosse@gmail.com 971 49 470 Ikke registrert
Anita Garlid Johannessen Anita Garlid Johannessen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem anita@garlid-johannessen.com 452 28 337 Ikke registrert
Mona Røsvik Strømme Mona Røsvik Strømme Høyre (H) Medlem mona.rosvik.stromme@gmail.com 917 50 223 Ikke registrert
Silja Ekeland Bjørkly Silja Ekeland Bjørkly Høyre (H) Medlem silja.bjorkly@gmail.com 92 05 48 51 Ikke registrert
Inge Reidar Kallevåg Inge Reidar Kallevåg Høyre (H) Medlem inge.reidar.kallevg@haugnett.no 952 57 379 Ikke registrert
Stein Inge Ryssdal Stein Inge Ryssdal Høyre (H) Medlem stein@ryssdal.net 94 18 96 18 Ikke registrert
Ragnhild Fagerbakke Ragnhild Fagerbakke Høyre (H) Medlem ragnhild.fagerbakke@live.no 942 59 619 Ikke registrert
Nils Marton Aadland Nils Marton Aadland Høyre (H) Medlem nils.marton.aadland@meland.kommune.no 922 71 050 Ikke registrert
Iril Schau Johansen Iril Schau Johansen Høyre (H) Medlem iriscjoh@online.no 470 26 347 Ikke registrert
Svein Halleraker Svein Halleraker Høyre (H) Medlem sh@linkarkitektur.no 915 68 618 Ikke registrert
Dan Stian Femoen Dan Stian Femoen Høyre (H) Medlem dan.femoen@fagjuristene.no 922 16 580 Ikke registrert
May Eva Sandvik May Eva Sandvik Høyre (H) Medlem mayevasa@hotmail.com 990 43 587 Ikke registrert
Olav Kvinge Olav Kvinge Høyre (H) Medlem olav.kvinge@gmail.com 474 88 381 Ikke registrert
John Helge Gullaksen John Helge Gullaksen Høyre (H) Medlem jo-helgu@online.no 469 62 716 Ikke registrert
Astrid Aarhus Byrknes Astrid Aarhus Byrknes Kristelig folkeparti (KRF) Medlem astrid.aarhus.byrknes@lindas.kommune.no 913 80 688 Ikke registrert
Pål Kårbø Pål Kårbø Kristelig folkeparti (KRF) Fylkesvaraordførar pal.karbo@hfk.no 934 29 063 Ikke registrert
Beate Husa Beate Husa Kristelig folkeparti (KRF) Medlem beate.husa@gmail.com 949 88 063 Ikke registrert
Tor Andrè Ljosland Tor Andrè Ljosland Kristelig folkeparti (KRF) Medlem taljosland@gmail.com 979 59 595 Ikke registrert
Tom Sverre Tomren Tom Sverre Tomren Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem tstomren@gmail.com 900 49 696 Ikke registrert
Natalie Antonia Golis Natalie Antonia Golis Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem ngolis@gmail.com 400 07 133 Ikke registrert
Øyvind Strømmen Øyvind Strømmen Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem oyvindstrommen@gmail.com 410 08 595 Ikke registrert
Terje Kollbotn Terje Kollbotn Rødt (R) Medlem terje.kollbotn@gmail.com 971 94 073 Ikke registrert
Benthe Bondhus Benthe Bondhus Senterpartiet (SP) Medlem benthe.bondhus8@gmail.com 995 67 696 Ikke registrert
Jon Askeland Jon Askeland Senterpartiet (SP) Medlem jon.askeland@radoy.kommune.no 474 59 720 Ikke registrert
Sara Hamre Sekkingstad Sara Hamre Sekkingstad Senterpartiet (SP) Medlem sara.sekkingstad@gmail.com 456 07 474 Ikke registrert
Alexander Fosse Andersen Alexander Fosse Andersen Senterpartiet (SP) Medlem afa@sp.no 958 87 521 Ikke registrert
Aud Karin Oen Aud Karin Oen Sosialistisk venstreparti (SV) Medlem audkarino@hotmail.com 922 25 195 Ikke registrert
Marthe Hammer Marthe Hammer Sosialistisk venstreparti (SV) Medlem mchammer@online.no 976 72 203 Ikke registrert
Daniel Charles Hextall Daniel Charles Hextall Sosialistisk venstreparti (SV) Medlem daniel.charles.hextall@sv.no 464 54 451 Ikke registrert
Anne Beth Njærheim Anne Beth Njærheim Venstre (V) Medlem abn@bomlo.kommune.no 915 16 011 Ikke registrert
Geir Kjell Andersland Geir Kjell Andersland Venstre (V) Medlem Geir.kjell.andersland@venstre.no 414 18 980 Ikke registrert
Geir Angeltveit Geir Angeltveit Venstre (V) Medlem Angeltveit88@gmail.com 404 01 753 Ikke registrert
Ragnhild Hoff Eilertsen Ragnhild Hoff Eilertsen Arbeiderpartiet (A) Varamedlem ragnhild.eilertsen@icloud.com 918 82 101 Ikke registrert
Torbjørn Reigstad Torbjørn Reigstad Arbeiderpartiet (A) Varamedlem torbjorn.reigstad@arb-mand.no 926 17 777 Ikke registrert
Kari Foseid Aakre Kari Foseid Aakre Arbeiderpartiet (A) Varamedlem kari.aakre@osteroy.kommune.no 911 56 966 Ikke registrert
Øyvind Hardeland Øyvind Hardeland Arbeiderpartiet (A) Varamedlem oyvind.hardeland@knett.no 90 97 67 31 Ikke registrert
Shirin Kvernes Khadoor Shirin Kvernes Khadoor Arbeiderpartiet (A) Varamedlem shirin_khadoor@hotmail.com 458 07 818 Ikke registrert
Espen Foseid Aakre Espen Foseid Aakre Arbeiderpartiet (A) Varamedlem espenaakre@hotmail.com 951 58 821 Ikke registrert
Jannicke Bergesen Clarke Jannicke Bergesen Clarke Arbeiderpartiet (A) Varamedlem jannickeclarke@gmail.com 483 68 908 Ikke registrert
Dag Rune Mo Dag Rune Mo Arbeiderpartiet (A) Varamedlem dag.rune.mo@kvamnet.no 952 69 935 Ikke registrert
Ellen Liljedahl Stavseth Ellen Liljedahl Stavseth Arbeiderpartiet (A) Varamedlem ellen.liljedahl.stavseth@gmail.com 411 91 426 Ikke registrert
Gunnar Wejset Ramsdal Gunnar Wejset Ramsdal Arbeiderpartiet (A) Varamedlem gmiljete@online.no 911 54 375 Ikke registrert
Birthe Skar-Moum Birthe Skar-Moum Arbeiderpartiet (A) Varamedlem bism@samnanger.kommune.no 976 14 420 Ikke registrert
Olav Magnus Hammer Olav Magnus Hammer Arbeiderpartiet (A) Varamedlem olavmhammer@gmail.com 926 20 028 Ikke registrert
Mette Marei Træland Mette Marei Træland Arbeiderpartiet (A) Varamedlem zoti@online.no 971 59 640 Ikke registrert
Roberto Tanaia Roberto Tanaia Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Roberto.Tanaia@hfk.no 458 75 365 Ikke registrert
Lillian Margareth Eriksen Lillian Margareth Eriksen Arbeiderpartiet (A) Varamedlem lillian.eriksen@fagforbundet.no 916 91 245 Ikke registrert
Brigt Olav Gåsdal Brigt Olav Gåsdal Arbeiderpartiet (A) Varamedlem bo-gaa@online.no 918 46 656 Ikke registrert
Sandra Kristin Austgulen Sandra Kristin Austgulen Arbeiderpartiet (A) Varamedlem sandra.kristin95@gmail.com 478 39 156 Ikke registrert
Tony Aleksander Eriksen Tony Aleksander Eriksen Arbeiderpartiet (A) Varamedlem tony.aleksander.eriksen@kvaerner.com 458 61 341 Ikke registrert
Edel Erdal Edel Erdal Arbeiderpartiet (A) Varamedlem edel.erdal@gmail.com 922 44 729 Ikke registrert
Johannes Bysheim Johannes Bysheim Arbeiderpartiet (A) Varamedlem johannes.bysheim@outlook.com 913 55 886 Ikke registrert
Sandra Valskog Sandra Valskog Arbeiderpartiet (A) Varamedlem sandra.valskog@gmail.com 416 58 302 Ikke registrert
ikkje vald XV ikkje vald XV Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Christoffer Thomsen Christoffer Thomsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem ct@fpu.no 951 35 930 Ikke registrert
Inger Signe Ulvund Inger Signe Ulvund Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem inger.ulvund@gmail.com 90 17 48 11 Ikke registrert
Svein Otto Jacobsen Svein Otto Jacobsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem svein@sydvestmedia.no 936 38 223 Ikke registrert
Magne Djuvik Magne Djuvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem magne.djuvik@fusi.no 975 82 505 Ikke registrert
Sigurd Andre Maraas Sigurd Andre Maraas Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem smaraas@hotmail.com 905 01 541 Ikke registrert
Willy Borge Willy Borge Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem wborge@online.no 920 20 199 Ikke registrert
Elisabeth Eide Tharaldsen Elisabeth Eide Tharaldsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem ethara@knett.no 971 01 079 Ikke registrert
Trude Farstad Trude Farstad Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem trudfar@online.no 909 13 596 Ikke registrert
Christer Lilleskare Olsen Christer Lilleskare Olsen Høyre (H) Varamedlem christerlo@gmail.com 986 04 457 Ikke registrert
Nils Kåre Skoge Nils Kåre Skoge Høyre (H) Varamedlem nils.skoge@telle.no 934 38 691 Ikke registrert
Gunnar Moland Gunnar Moland Høyre (H) Varamedlem gunnar@moland.as 917 92 111 Ikke registrert
Elise Loftheim Elise Loftheim Høyre (H) Varamedlem elise.loftheim@gmail.com 415 12 431 Ikke registrert
Neshe Lie Neshe Lie Høyre (H) Varamedlem nlie150@gmail.com 469 66 296 Ikke registrert
Lars Åge Kjærland Lars Åge Kjærland Høyre (H) Varamedlem lars.kjaerland@gmail.com 913 23 476 Ikke registrert
Nina Charlotte Hallberg Nina Charlotte Hallberg Høyre (H) Varamedlem charlottehallberg@gmail.com 984 84 937 Ikke registrert
John Torgeir Torsvik John Torgeir Torsvik Høyre (H) Varamedlem john@kvantum.as 900 89 470 Ikke registrert
Gisle Norvald Levåg Gisle Norvald Levåg Høyre (H) Varamedlem gisle.levaag@gmail.com 470 18 232 Ikke registrert
Nina Jarlind Nina Jarlind Høyre (H) Varamedlem ninajar@online.no 916 04 776 Ikke registrert
Emil Tetlie Brimsholm Emil Tetlie Brimsholm Høyre (H) Varamedlem etbrims@hotmail.com Ikke registrert 938 29 420
Gunn Mari Moberg Gunn Mari Moberg Høyre (H) Varamedlem gunn.moberg@knett.no 402 80 935 Ikke registrert
Kari Torkildsen Utkilen Kari Torkildsen Utkilen Høyre (H) Varamedlem kari.utkilen@austrheim.kommune.no 959 42 213 Ikke registrert
Kristian Helland Kristian Helland Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem krihell4@online.no 979 78 699 Ikke registrert
Jarle Jacobsen Jarle Jacobsen Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem jarle.jacobsen@sveio.kommune.no 922 40 899 Ikke registrert
Otto Galtung Otto Galtung Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem otto.galte@gmail.com 900 75 065 Ikke registrert
Gina Gjerme Gina Gjerme Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem gina.gjerme@capgemini.com 924 59 494 Ikke registrert
Harald Rydland Harald Rydland Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem harald.rydland@haugnett.no 913 47 802 Ikke registrert
Ingvild T. Berentsen Ingvild T. Berentsen Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem ingvildberentsen@hotmail.com 906 98 287 Ikke registrert
Kristoffer Rolland Kristoffer Rolland Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem kristoffer.rolland@gmail.com 476 48 347 55 24 81 47
Karina Garnes Reigstad Karina Garnes Reigstad Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Karina.Garnes.Reigstad@hfk.no 901 26 482 Ikke registrert
Nils-Anders Nøttseter Nils-Anders Nøttseter Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem nils-anders@nottseter.no 413 08 411 Ikke registrert
Janne Bjånes Bruarøy Janne Bjånes Bruarøy Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem janne.b.mdg@gmail.com 934 58 583 Ikke registrert
Randi Elisabeth Amundsen Randi Elisabeth Amundsen Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem randi.amundsen@hotmail.com 926 37 937 Ikke registrert
Janet Lucy Wiberg Janet Lucy Wiberg Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem j-wiberg@online.no 957 30 271 Ikke registrert
Kyrre Sørensen Kyrre Sørensen Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem kyrre.sorensen@gmail.com 986 42 467 Ikke registrert
Mette Heidi Bergsvåg Ekrheim Mette Heidi Bergsvåg Ekrheim Senterpartiet (SP) Varamedlem metteheidi@hotmail.com 480 06 560 Ikke registrert
Brita Toppe Brita Toppe Senterpartiet (SP) Varamedlem brita.toppe@gmail.com 482 54 298 Ikke registrert
Jakob Bjelland Jakob Bjelland Senterpartiet (SP) Varamedlem jbj@skl.as 975 56 175 Ikke registrert
Margunn Y. Samnøy Margunn Y. Samnøy Senterpartiet (SP) Varamedlem msamnoey@online.no 906 63 295 Ikke registrert
Gunnhild Jaastad Gunnhild Jaastad Senterpartiet (SP) Varamedlem gunnhild.jaastad@kinsarvik.net 959 02 678 Ikke registrert
Einar Horvei Einar Horvei Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem einarhorvei@gmail.com 928 64 665 Ikke registrert
Birgitte Holmefjord Olsen Skibenes Birgitte Holmefjord Olsen Skibenes Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem birgitteskibenes@gmail.com 480 73 822 Ikke registrert
Jarle Brattespe Jarle Brattespe Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem jarle@brattespe.com 924 09 340 Ikke registrert
Torunn Hole Olsnes Torunn Hole Olsnes Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem torunn.olsnes@gmail.com 911 37 945 Ikke registrert
Bror Eivind Eriksen Bror Eivind Eriksen Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem bee.valevaag@online.no 906 11 734 Ikke registrert
Silje Guleng Silje Guleng Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem silje@guleng.no 907 81 880 Ikke registrert
Elizabeth Toft Erichsen Elizabeth Toft Erichsen Venstre (V) Varamedlem elizabethtofterichsen@gmail.com 473 38 178 Ikke registrert
Torstein Gunnarson Torstein Gunnarson Venstre (V) Varamedlem tors-gun@frisurf.no 911 71 590 Ikke registrert
Tove Kristin Sleire Tistel Tove Kristin Sleire Tistel Venstre (V) Varamedlem tkstistel@gmail.com 913 38 861 Ikke registrert
Bjørnar Hamre Bjørnar Hamre Venstre (V) Varamedlem bjoranh@gmail.com 410 02 947 Ikke registrert
Marit Helen Leirheim Marit Helen Leirheim Venstre (V) Varamedlem mh.leirheim@gmail.com 402 16 658 Ikke registrert
Solbjørg Helen Krossli Marjala Solbjørg Helen Krossli Marjala Rødt (R) Varamedlem solbjorgmarjala@gmail.com 988 10 389 Ikke registrert
Arild Borgen Arild Borgen Rødt (R) Varamedlem arildborgen@gmail.com 918 29 308 Ikke registrert
Paloma Farlora Paloma Farlora Rødt (R) Varamedlem palomafarlora@gmail.com 958 54 926 Ikke registrert
Versjon:5.2.2