eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20180621 21.06.2018 Fylkesvalstyret 11:00 Fylkeshuset Fylkesutvalsalen, 3.etg.
20180411 11.04.2018 Fylkesvalstyret 11:00 Fylkeshuset, Agnes Mowinckelsgt. 5. Bergen Fylkesutvalsalen, 3.etg.
20170918 18.09.2017 Fylkesvalstyret 16:00 Fylkeshuset Fylkesutvalssalen, 3. etg.
20170824 24.08.2017 Fylkesvalstyret 11:00 Fylkeshuset, Agnes Mowinckelsgt. 5, Bergen Fylkesutvalsalen
20170614 14.06.2017 Fylkesvalstyret 00:00 Hotel Ullensvang, Hardanger
20170523 23.05.2017 Fylkesvalstyret 11:00 Fylkeshuset fylkesutvalsalen
20150923 23.09.2015 Fylkesvalstyret 15:30 Fylkeshuset, Bergen Fylkesutvalsalen, 3.etg.
20150827 27.08.2015 Fylkesvalstyret 11:00 Fylkeshuset, Bergen Fylkesutvalsalen, 3.etg.
20150519 19.05.2015 Fylkesvalstyret 13:30 Fylkeshuset Fylkesutvalsalen 3. etg.
20141030 30.10.2014 Fylkesvalstyret 11:00 Fylkeshuset, Bergen Møterom 367, Fylkesutvalsalen
20140619 19.06.2014 Fylkesvalstyret 11:00 Fylkeshuset, Bergen Fylkesutvalsalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Anne Gine Hestetun Anne Gine Hestetun Arbeiderpartiet (A) Leiar ag.hestetun@gmail.com 995 64 643 Ikke registrert
Roald Kvamme Roald Kvamme Arbeiderpartiet (A) Medlem roald.kvamme@arbeiderpartiet.no 958 33 422 Ikke registrert
Kari Sørensen Bernardini Kari Sørensen Bernardini Arbeiderpartiet (A) Medlem kari@lo-bergen.no 402 16 027 Ikke registrert
Mari Klokkerstuen Kjellesvik Mari Klokkerstuen Kjellesvik Arbeiderpartiet (A) Medlem marikjellesvik@gmail.com 911 43 873 Ikke registrert
Helge Nævdal Helge Nævdal Arbeiderpartiet (A) Medlem helnev@hfk.no 971 99 720 Ikke registrert
Mona Røsvik Strømme Mona Røsvik Strømme Høyre (H) Medlem mona.rosvik.stromme@gmail.com 917 50 223 Ikke registrert
Silja Ekeland Bjørkly Silja Ekeland Bjørkly Høyre (H) Medlem silja.bjorkly@gmail.com 92 05 48 51 Ikke registrert
Nils Marton Aadland Nils Marton Aadland Høyre (H) Medlem nils.marton.aadland@meland.kommune.no 922 71 050 Ikke registrert
Roald Stenseide Roald Stenseide Fremskrittspartiet (FRP) Medlem roa-stei@online.no 980 27 565 Ikke registrert
Sigbjørn Framnes Sigbjørn Framnes Fremskrittspartiet (FRP) Medlem sigbjorn.framnes@gmail.com 900 62 055 Ikke registrert
Pål Kårbø Pål Kårbø Kristelig folkeparti (KRF) Nestleiar pal.karbo@hfk.no 934 29 063 Ikke registrert
Benthe Bondhus Benthe Bondhus Senterpartiet (SP) Medlem benthe.bondhus8@gmail.com 995 67 696 Ikke registrert
Aud Karin Oen Aud Karin Oen Sosialistisk venstreparti (SV) Medlem audkarino@hotmail.com 922 25 195 Ikke registrert
Tom Sverre Tomren Tom Sverre Tomren Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem tstomren@gmail.com 900 49 696 Ikke registrert
Anne Beth Njærheim Anne Beth Njærheim Venstre (V) Medlem abn@bomlo.kommune.no 915 16 011 Ikke registrert
Synnøve Solbakken Synnøve Solbakken Arbeiderpartiet (A) Varamedlem synnovesolbakken57@gmail.com 930 12 591 Ikke registrert
Kjell Gitton Håland Kjell Gitton Håland Arbeiderpartiet (A) Varamedlem kjell.gitton@gmail.com 932 30 596 Ikke registrert
Kine Bratli Dale Kine Bratli Dale Arbeiderpartiet (A) Varamedlem kinebratli@gmail.com 464 25 294 Ikke registrert
Emil Lennart Pålikoff Gadolin Emil Lennart Pålikoff Gadolin Arbeiderpartiet (A) Varamedlem emil.gadolin@gmail.com 906 36 727 Ikke registrert
Linda Haugland Jondahl Linda Haugland Jondahl Arbeiderpartiet (A) Varamedlem linda.h.jondahl@gmail.com 905 95 991 Ikke registrert
Katrin Innvær Ankervold Katrin Innvær Ankervold Arbeiderpartiet (A) Varamedlem p-ank@online.no 996 48 741 Ikke registrert
Atle Kvåle Atle Kvåle Arbeiderpartiet (A) Varamedlem atle.kvale@hfk.no 917 35 602 Ikke registrert
Stein Inge Ryssdal Stein Inge Ryssdal Høyre (H) Varamedlem stein@ryssdal.net 94 18 96 18 Ikke registrert
Ragnhild Fagerbakke Ragnhild Fagerbakke Høyre (H) Varamedlem ragnhild.fagerbakke@live.no 942 59 619 Ikke registrert
Iril Schau Johansen Iril Schau Johansen Høyre (H) Varamedlem iriscjoh@online.no 470 26 347 Ikke registrert
Dan Stian Femoen Dan Stian Femoen Høyre (H) Varamedlem dan.femoen@fagjuristene.no 922 16 580 Ikke registrert
Olav Kvinge Olav Kvinge Høyre (H) Varamedlem olav.kvinge@gmail.com 474 88 381 Ikke registrert
Gustav Bahus Gustav Bahus Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem bausen@online.no 41 55 21 00 Ikke registrert
Rosalind Fosse Rosalind Fosse Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem rosalind.fosse@gmail.com 971 49 470 Ikke registrert
Renate Møgster Klepsvik Renate Møgster Klepsvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem renate.klepsvik@austevoll.kommune.no 915 24 239 Ikke registrert
Anita Garlid Johannessen Anita Garlid Johannessen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem anita@garlid-johannessen.com 452 28 337 Ikke registrert
Beate Husa Beate Husa Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem beate.husa@gmail.com 949 88 063 Ikke registrert
Tor Andrè Ljosland Tor Andrè Ljosland Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem taljosland@gmail.com 979 59 595 Ikke registrert
Astrid Aarhus Byrknes Astrid Aarhus Byrknes Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem astrid.aarhus.byrknes@lindas.kommune.no 913 80 688 Ikke registrert
Jon Askeland Jon Askeland Senterpartiet (SP) Varamedlem jon.askeland@radoy.kommune.no 474 59 720 Ikke registrert
Sara Hamre Sekkingstad Sara Hamre Sekkingstad Senterpartiet (SP) Varamedlem sara.sekkingstad@gmail.com 456 07 474 Ikke registrert
Alexander Fosse Andersen Alexander Fosse Andersen Senterpartiet (SP) Varamedlem afa@sp.no 958 87 521 Ikke registrert
Marthe Hammer Marthe Hammer Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem mchammer@online.no 976 72 203 Ikke registrert
Daniel Charles Hextall Daniel Charles Hextall Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem daniel.charles.hextall@sv.no 464 54 451 Ikke registrert
Natalia Antonia Golis Natalia Antonia Golis Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem ngolis@gmail.com 400 07 133 Ikke registrert
Øyvind Strømmen Øyvind Strømmen Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem oyvindstrommen@gmail.com 410 08 595 Ikke registrert
Geir Kjell Andersland Geir Kjell Andersland Venstre (V) Varamedlem Geir.kjell.andersland@venstre.no 414 18 980 Ikke registrert
Geir Angeltveit Geir Angeltveit Venstre (V) Varamedlem Angeltveit88@gmail.com 404 01 753 Ikke registrert
Versjon:5.2.2