eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20180213 13.02.2018 Administrasjonsutvalet 09:00 Fylkeshuset
20180530 30.05.2018 Administrasjonsutvalet 00:00 Fylkeshuset Fylkesutvalsalen, 3. etasje
20180906 06.09.2018 Administrasjonsutvalet 00:00 Fylkeshuset Sunnhordland, 4. etasje
20181115 15.11.2018 Administrasjonsutvalet 00:00 Fylkeshuset Fylkesutvalsalen, 3. etasje
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20171128 28.11.2017 Administrasjonsutvalet 09:00 Fylkeshuset Møterom 1322, 13. etasje
20171108 08.11.2017 Administrasjonsutvalet 10:00 Fylkeshuset Møterom 1322
20170907 07.09.2017 Administrasjonsutvalet 12:00 Fylkeshuset Sunnhordland, 4. etasje
20170518 18.05.2017 Administrasjonsutvalet 10:00 Fylkeshuset fylkesutvalsalen
20170215 15.02.2017 Administrasjonsutvalet 10:00 Fylkeshuset 1322
20161115 15.11.2016 Administrasjonsutvalet 10:00 Fylkeshuset, Agnes Mowinckelsgate 5 Fylkesutvalsalen, 3. etasje
20160905 05.09.2016 Administrasjonsutvalet 10:00 Fylkeshuset Fylkesutvalssalen
20160518 18.05.2016 Administrasjonsutvalet 10:00 Fylkeshuset Fylkesutvalssalen, 3. etasje
20160223 23.02.2016 Administrasjonsutvalet 10:00 Fylkesutvalsalen, 3. etasje
20151109 09.11.2015 Administrasjonsutvalet 09:00 Fylkeshuset Fylkesutvalssalen, 3. etg.
20150617 17.06.2015 Administrasjonsutvalet 09:30 Fylkeshuset Fylkesutvalssalen, 3. etg.
20150325 25.03.2015 Administrasjonsutvalet 10:00 Fylkeshuset Fylkesutvalsalen 3. etg.
20150120 20.01.2015 Administrasjonsutvalet 10:00 Fylkeshuset Møterom 13. etg 1322
20141113 13.11.2014 Administrasjonsutvalet 10:00 Fylkeshuset Fylkesutvalssalen, 3. etg
20140911 11.09.2014 Administrasjonsutvalet 13:00 Fylkeshuset Bergen Sunnhordland
20140603 03.06.2014 Administrasjonsutvalet 10:00 Fylkeshuset, Bergen Sunnhordland
20140320 20.03.2014 Administrasjonsutvalet 10:00 Fylkeshuset, Bergen Fylkesutvalsalen - Møterom 367
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Pål Kårbø Pål Kårbø Fellesliste Kristelig folkeparti / Senterpastiet (FL KRF/SP) Leiar pal.karbo@hfk.no 934 29 063 Ikke registrert
Anne Gine Hestetun Anne Gine Hestetun Arbeiderpartiet (A) Nestleiar ag.hestetun@gmail.com 995 64 643 Ikke registrert
Roald Kvamme Roald Kvamme Arbeiderpartiet (A) Medlem roald.kvamme@arbeiderpartiet.no 958 33 422 Ikke registrert
Silja Ekeland Bjørkly Silja Ekeland Bjørkly Høyre (H) Medlem silja.bjorkly@gmail.com 92 05 48 51 Ikke registrert
Roald Stenseide Roald Stenseide Fremskrittspartiet (FRP) Medlem roa-stei@online.no 980 27 565 Ikke registrert
Dagmar R Hillestad Dagmar R Hillestad LO-K (LO-K) Medlem dagmar.hillestad@hfk.no 926 67 465 Ikke registrert
Tore Andersen Tore Andersen YS-K (YS-K) Medlem tore.andersen@hfk.no 982 55 249 Ikke registrert
Benedicte S Meyer Benedicte S Meyer UNIO (UNIO) Medlem Benedicte.Meyer@hfk.no 481 28 900 Ikke registrert
Atle Kjosås Atle Kjosås Akademikerne (AKAD) Medlem Atle.Kjosas@hfk.no 977 32 512 Ikke registrert
Kari Sørensen Bernardini Kari Sørensen Bernardini Arbeiderpartiet (A) Varamedlem kari@lo-bergen.no 402 16 027 Ikke registrert
Mari Klokkerstuen Kjellesvik Mari Klokkerstuen Kjellesvik Arbeiderpartiet (A) Varamedlem marikjellesvik@gmail.com 911 43 873 Ikke registrert
Helge Nævdal Helge Nævdal Arbeiderpartiet (A) Varamedlem helnev@hfk.no 971 99 720 Ikke registrert
Kjell Gitton Håland Kjell Gitton Håland Arbeiderpartiet (A) Varamedlem kjell.gitton@gmail.com 932 30 596 Ikke registrert
Benthe Bondhus Benthe Bondhus Fellesliste Kristelig folkeparti / Senterpastiet (FL KRF/SP) Varamedlem benthe.bondhus8@gmail.com 995 67 696 Ikke registrert
Beate Husa Beate Husa Fellesliste Kristelig folkeparti / Senterpastiet (FL KRF/SP) Varamedlem beate.husa@gmail.com 949 88 063 Ikke registrert
Jon Askeland Jon Askeland Fellesliste Kristelig folkeparti / Senterpastiet (FL KRF/SP) Varamedlem jon.askeland@radoy.kommune.no 474 59 720 Ikke registrert
Mona Røsvik Strømme Mona Røsvik Strømme Høyre (H) Varamedlem mona.rosvik.stromme@gmail.com 917 50 223 Ikke registrert
Nils Marton Aadland Nils Marton Aadland Høyre (H) Varamedlem nils.marton.aadland@meland.kommune.no 922 71 050 Ikke registrert
Stein Inge Ryssdal Stein Inge Ryssdal Høyre (H) Varamedlem stein@ryssdal.net 94 18 96 18 Ikke registrert
Sigbjørn Framnes Sigbjørn Framnes Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem sigbjorn.framnes@gmail.com 900 62 055 Ikke registrert
Gustav Bahus Gustav Bahus Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Gustav.Bahus@hfk.no 415 52 100 Ikke registrert
Renate Møgster Klepsvik Renate Møgster Klepsvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem renate.klepsvik@austevoll.kommune.no 915 24 239 Ikke registrert
Eivind Storli Eivind Storli LO-K (LO-K) Varamedlem Eivind.Storli@hfk.no 976 68 650 Ikke registrert
Tore Johannessen Tore Johannessen LO-K (LO-K) Varamedlem tore.johannessen@hfk.no 928 14126 Ikke registrert
Ann-Elin Instebø Ann-Elin Instebø YS-K (YS-K) Varamedlem ann-elin.instebo@hfk.no 928 27 484 Ikke registrert
Rune Stadsnes Rune Stadsnes UNIO (UNIO) Varamedlem rune.stadsnes@hfk.no 482 88 650 Ikke registrert
Marius Kjørmo Marius Kjørmo Akademikerne (AKAD) Varamedlem Marius.Kjormo@hfk.no 994 40 697 Ikke registrert
Versjon:5.2.2