eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20181219 19.12.2018 Fellesnemnda 09:00 Scandic Sunnfjord hotel & bad, Førde
20190214 14.02.2019 Fellesnemnda 00:00 Fretheim hotel, Flåm
20190523 23.05.2019 Fellesnemnda 00:00
20190618 18.06.2019 Fellesnemnda 00:00 Kviknes hotel, Balestrand
20190912 12.09.2019 Fellesnemnda 00:00
20191024 24.10.2019 Fellesnemnda 00:00 Hotel Alexandra, Loen
20191128 28.11.2019 Fellesnemnda 00:00
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20181203 03.12.2018 Fellesnemnda 00:00 AVLYSES: Ekstra møte. Videomøte, Møtet avlyses
20181116 16.11.2018 Fellesnemnda 10:00 Scandic Kokstad, Kokstaddalen Blåmann
20181030 30.10.2018 Fellesnemnda 00:00 AVLYSES:
20180921 21.09.2018 Fellesnemnda 09:30 Scandic Flesland Airport, Blomsterdalen
20180622 22.06.2018 Fellesnemnda 09:30 Scandic Sunnfjord Hotel & Spa, Førde
20180504 04.05.2018 Fellesnemnda 09:30 Scandic Bergen Airport, Kokstadflaten 2, Kokstad
20180308 08.03.2018 Fellesnemnda 09:15 Fylkeshuset, Leikanger
20171218 18.12.2017 Fellesnemnda 10:00 Scandic Flesland Airport, Blomsterdalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Anne Gine Hestetun Anne Gine Hestetun Arbeiderpartiet (A) Leiar ag.hestetun@gmail.com 995 64 643 Ikke registrert
Roald Kvamme Roald Kvamme Arbeiderpartiet (A) Medlem roald.kvamme@arbeiderpartiet.no 958 33 422 Ikke registrert
Kari Sørensen Bernardini Kari Sørensen Bernardini Arbeiderpartiet (A) Medlem kari@lo-bergen.no 402 16 027 Ikke registrert
Helge Nævdal Helge Nævdal Arbeiderpartiet (A) Medlem helnev@hfk.no 971 99 720 Ikke registrert
Synnøve Solbakken Synnøve Solbakken Arbeiderpartiet (A) Medlem synnovesolbakken57@gmail.com 930 12 591 Ikke registrert
Åshild Kjelsnes Åshild Kjelsnes Arbeiderpartiet (A) Medlem ashild.kjelsnes@sfj.no 918 88 568 Ikke registrert
Hilmar Høl Hilmar Høl Arbeiderpartiet (A) Medlem Hilmar.Hol@sfj.no 902 01 564 Ikke registrert
Helen Hjertaas Helen Hjertaas Arbeiderpartiet (A) Medlem Helen.Hjertaas@sfj.no 57 84 91 06 Ikke registrert
Mona Røsvik Strømme Mona Røsvik Strømme Høyre (H) Medlem mona.rosvik.stromme@gmail.com 917 50 223 Ikke registrert
Silja Ekeland Bjørkly Silja Ekeland Bjørkly Høyre (H) Medlem silja.bjorkly@gmail.com 92 05 48 51 Ikke registrert
Nils Marton Aadland Nils Marton Aadland Høyre (H) Medlem nils.marton.aadland@meland.kommune.no 922 71 050 Ikke registrert
Bjørn Erik Hollevik Bjørn Erik Hollevik Høyre (H) Medlem Bjorn.Erik.Hollevik@sfj.no 913 81 879 Ikke registrert
Terje Søviknes Terje Søviknes Fremskrittspartiet (FRP) Medlem tes@os-ho.kommune.no 906 11 503 Ikke registrert
Sigbjørn Framnes Sigbjørn Framnes Fremskrittspartiet (FRP) Medlem sigbjorn.framnes@gmail.com 900 62 055 Ikke registrert
Pål Kårbø Pål Kårbø Kristelig folkeparti (KRF) Medlem pal.karbo@hfk.no 934 29 063 Ikke registrert
Trude Brosvik Trude Brosvik Kristelig folkeparti (KRF) Medlem Trude.Brosvik@sfj.no 913 14 389 Ikke registrert
Benthe Bondhus Benthe Bondhus Senterpartiet (SP) Medlem benthe.bondhus8@gmail.com 995 67 696 Ikke registrert
Jenny Følling Jenny Følling Senterpartiet (SP) Nestleiar jenny.folling@sfj.no 479 05 990 Ikke registrert
Sigurd Erlend Reksnes Sigurd Erlend Reksnes Senterpartiet (SP) Medlem Sigurd.Erlend.Reksnes@sfj.no 913 79 271 Ikke registrert
Aleksander Øren Heen Aleksander Øren Heen Senterpartiet (SP) Medlem Aleksander.Heen@sfj.no 911 34 842 Ikke registrert
Aud Karin Oen Aud Karin Oen Sosialistisk venstreparti (SV) Medlem audkarino@hotmail.com 922 25 195 Ikke registrert
Tom Sverre Tomren Tom Sverre Tomren Kristelig folkeparti (KRF) Medlem tstomren@gmail.com 900 49 696 Ikke registrert
Anne Beth Njærheim Anne Beth Njærheim Venstre (V) Medlem abn@bomlo.kommune.no 915 16 011 Ikke registrert
Gunhild Berge Stang Gunhild Berge Stang Venstre (V) Medlem Gunhild.Berge.Stang@sfj.no 976 53 785 Ikke registrert
Kjell Gitton Håland Kjell Gitton Håland Arbeiderpartiet (A) Varamedlem kjell.gitton@gmail.com 932 30 596 Ikke registrert
Kine Bratli Dale Kine Bratli Dale Arbeiderpartiet (A) Varamedlem kinebratli@gmail.com 464 25 294 Ikke registrert
Emil Lennart Pålikoff Gadolin Emil Lennart Pålikoff Gadolin Arbeiderpartiet (A) Varamedlem emil.gadolin@gmail.com 906 36 727 Ikke registrert
Linda Haugland Jondahl Linda Haugland Jondahl Arbeiderpartiet (A) Varamedlem linda.h.jondahl@gmail.com 905 95 991 Ikke registrert
Katrin Innvær Ankervold Katrin Innvær Ankervold Arbeiderpartiet (A) Varamedlem p-ank@online.no 996 48 741 Ikke registrert
Atle Kvåle Atle Kvåle Arbeiderpartiet (A) Varamedlem atle.kvale@hfk.no 917 35 602 Ikke registrert
Stein Inge Ryssdal Stein Inge Ryssdal Høyre (H) Varamedlem stein@ryssdal.net 94 18 96 18 Ikke registrert
Ragnhild Fagerbakke Ragnhild Fagerbakke Høyre (H) Varamedlem ragnhild.fagerbakke@live.no 942 59 619 Ikke registrert
Iril Schau Johansen Iril Schau Johansen Høyre (H) Varamedlem iriscjoh@online.no 470 26 347 Ikke registrert
Dan Stian Femoen Dan Stian Femoen Høyre (H) Varamedlem dan.femoen@fagjuristene.no 922 16 580 Ikke registrert
Olav Kvinge Olav Kvinge Høyre (H) Varamedlem olav.kvinge@gmail.com 474 88 381 Ikke registrert
Roald Stenseide Roald Stenseide Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem roa-stei@online.no 980 27 565 Ikke registrert
Gustav Bahus Gustav Bahus Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Gustav.Bahus@hfk.no 415 52 100 Ikke registrert
Renate Møgster Klepsvik Renate Møgster Klepsvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem renate.klepsvik@austevoll.kommune.no 915 24 239 Ikke registrert
Gunnar Bakke Gunnar Bakke Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem gb@nhomd.no 970 19 591 Ikke registrert
Beate Husa Beate Husa Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem beate.husa@gmail.com 949 88 063 Ikke registrert
Tor Andrè Ljosland Tor Andrè Ljosland Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem taljosland@gmail.com 979 59 595 Ikke registrert
Astrid Aarhus Byrknes Astrid Aarhus Byrknes Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem astrid.aarhus.byrknes@lindas.kommune.no 913 80 688 Ikke registrert
Jon Askeland Jon Askeland Senterpartiet (SP) Varamedlem jon.askeland@radoy.kommune.no 474 59 720 Ikke registrert
Sara Hamre Sekkingstad Sara Hamre Sekkingstad Senterpartiet (SP) Varamedlem sara.sekkingstad@gmail.com 456 07 474 Ikke registrert
Alexander Fosse Andersen Alexander Fosse Andersen Senterpartiet (SP) Varamedlem afa@sp.no 958 87 521 Ikke registrert
Natalia Antonia Golis Natalia Antonia Golis Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem natalia.golis@mdg.no 400 07 133 Ikke registrert
Øyvind Strømmen Øyvind Strømmen Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem oyvindstrommen@gmail.com 410 08 595 Ikke registrert
Marthe Hammer Marthe Hammer Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem mchammer@online.no 976 72 203 Ikke registrert
Daniel Charles Hextall Daniel Charles Hextall Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem daniel.charles.hextall@sv.no 464 54 451 Ikke registrert
Geir Kjell Andersland Geir Kjell Andersland Venstre (V) Varamedlem Geir.kjell.andersland@venstre.no 414 18 980 Ikke registrert
Geir Angeltveit Geir Angeltveit Venstre (V) Varamedlem Angeltveit88@gmail.com 404 01 753 Ikke registrert
Karen Marie Hjelmeseter Karen Marie Hjelmeseter Senterpartiet (SP) Varamedlem Karen.Marie.Hjelmeseter@sfj.no 918 47 736 Ikke registrert
Jon Olav Kvamme Jon Olav Kvamme Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem Jon.Olav.Kvamme@sfj.no 971 90 084 Ikke registrert
Gunn Åmdal Mongstad Gunn Åmdal Mongstad Senterpartiet (SP) Varamedlem Gunn.Amdal.Mongstad@sfj.no 951 71 031 Ikke registrert
Anders Ryssdal Anders Ryssdal Senterpartiet (SP) Varamedlem Anders.Ryssdal@sfj.no 977 06 880 Ikke registrert
Arnstein Menes Arnstein Menes Senterpartiet (SP) Varamedlem Arnstein.Menes@sfj.no 416 72 733 Ikke registrert
Ole Stubhaug Ole Stubhaug Senterpartiet (SP) Varamedlem Ole.Johnny.Stubhaug@sfj.no 959 31 578 Ikke registrert
Jakob Andre Sandal Jakob Andre Sandal Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem Jakob.Andre.Sandal@sfj.no 977 77 392 Ikke registrert
Karianne Torvanger Karianne Torvanger Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Karianne.Alette.Torvanger@sfj.no 996 06 484 Ikke registrert
Henrik Oppen Henrik Oppen Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Henrik.Oppen@sfj.no 911 06 242 Ikke registrert
Torbjørn Vereide Torbjørn Vereide Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Torbjorn.Vereide@sfj.no 908 32 717 Ikke registrert
Senea Sabanovic Senea Sabanovic Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Senea.Sabanovic@sfj.no 970 23 702 Ikke registrert
Marita Gunn Aarvik Marita Gunn Aarvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Marita.Gunn.Aarvik@sfj.no 996 27 989 Ikke registrert
Noralv Distad Noralv Distad Høyre (H) Varamedlem Noralv.Distad@sfj.no 913 74 976 Ikke registrert
Alfred Bjørlo Alfred Bjørlo Venstre (V) Varamedlem Alfred.Jens.Bjorlo@sfj.no 480 82 652 Ikke registrert
Anne Kristin Lilleaasen Anne Kristin Lilleaasen Høyre (H) Varamedlem Anne.Kristin.Lilleaasen@sfj.no 480 80 022 Ikke registrert
Sonja Merethe Øvre-Flo Sonja Merethe Øvre-Flo Høyre (H) Varamedlem Sonja.Merethe.Ovre-Flo@sfj.no 975 21 188 Ikke registrert
Versjon:5.2.2.1