eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20190902 02.09.2019 Partssamansett utval 00:00 Videomøte, frå fylkeshusa i Bergen og Leikanger
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20190611 11.06.2019 Partssamansett utval 14:00 Thon Hotel Sandven, Norheimsund
20190513 13.05.2019 Partssamansett utval 13:00 Fylkeshuset, Agnes Mowinckelsgate 5, Bergen
20190204 04.02.2019 Partssamansett utval 11:00 Fylkeshuset, Agnes Mowinckelsgt. 5. Bergen Fylkesutvalsalen, 3.etg.
20181127 27.11.2018 Partssamansett utval 12:00 Videomøte, fylkeshuset i Bergen og Leikanger Hordaland: fylkesutvalsalen, Sogn og Fjordane: Sygna
20181018 18.10.2018 Partssamansett utval 00:00 Utsett
20180920 20.09.2018 Partssamansett utval 17:30 Scandic Flesland Airport, Lønningsveien 9, Blomsterdalen
20180910 10.09.2018 Partssamansett utval 00:00 Møte vert utsett
20180424 24.04.2018 Partssamansett utval 15:30 Fylkeshuset Fylkesutvalssalen
20180215 15.02.2018 Partssamansett utval 16:30 Clarion Hotel Bergen Airport
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Jenny Følling Jenny Følling Senterpartiet (SP) Leiar jenny.folling@sfj.no 479 05 990 Ikke registrert
Hilmar Høl Hilmar Høl Arbeiderpartiet (A) Medlem Hilmar.Hol@sfj.no 902 01 564 Ikke registrert
Anne Gine Hestetun Anne Gine Hestetun Arbeiderpartiet (A) Medlem ag.hestetun@gmail.com 995 64 643 Ikke registrert
Pål Kårbø Pål Kårbø Kristelig folkeparti (KRF) Medlem pal.karbo@hfk.no 934 29 063 Ikke registrert
Silja Ekeland Bjørkly Silja Ekeland Bjørkly Høyre (H) Medlem silja.bjorkly@gmail.com 92 05 48 51 Ikke registrert
Marius Kjørmo Marius Kjørmo Akademikerne (AKAD) Medlem Marius.Kjormo@hfk.no 994 40 697 Ikke registrert
Dagmar R Hillestad Dagmar R Hillestad LO-K (LO-K) Medlem dagmar.hillestad@hfk.no 926 67 465 Ikke registrert
Tore Andersen Tore Andersen YS (YS) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hilde Kvamsås Aa Hilde Kvamsås Aa UNIO (UNIO) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Åshild Kjelsnes Åshild Kjelsnes Arbeiderpartiet (A) Varamedlem ashild.kjelsnes@sfj.no 918 88 568 Ikke registrert
Sigurd Erlend Reksnes Sigurd Erlend Reksnes Senterpartiet (SP) Varamedlem Sigurd.Erlend.Reksnes@sfj.no 913 79 271 Ikke registrert
Trude Brosvik Trude Brosvik Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem Trude.Brosvik@sfj.no 913 14 389 Ikke registrert
Roald Kvamme Roald Kvamme Arbeiderpartiet (A) Varamedlem roald.kvamme@arbeiderpartiet.no 958 33 422 Ikke registrert
Benthe Bondhus Benthe Bondhus Senterpartiet (SP) Varamedlem benthe.bondhus8@gmail.com 995 67 696 Ikke registrert
Aud Karin Oen Aud Karin Oen Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem audkarino@hotmail.com 922 25 195 Ikke registrert
Helge Nævdal Helge Nævdal Arbeiderpartiet (A) Varamedlem helnev@hfk.no 971 99 720 Ikke registrert
Roald Stenseide Roald Stenseide Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem roa-stei@online.no 980 27 565 Ikke registrert
Anne Beth Njærheim Anne Beth Njærheim Venstre (V) Varamedlem abn@bomlo.kommune.no 915 16 011 Ikke registrert
Jarl Henrik Devik Jarl Henrik Devik Akademikerne (AKAD) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Svein Torbjørn Sandvold Svein Torbjørn Sandvold LO-K (LO-K) Varamedlem svein.torbjorn.sandvold@sfj.no 990 13 049 Ikke registrert
Turid R. Svoren Turid R. Svoren YS (YS) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Benedicte S Meyer Benedicte S Meyer UNIO (UNIO) Varamedlem Benedicte.Meyer@hfk.no 481 28 900 Ikke registrert