eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20190918 18.09.2019 Fylkesvalstyret for Vestland 10:00 Stord hotell
20190830 30.08.2019 Fylkesvalstyret for Vestland 11:00 Videomøte
20190523 23.05.2019 Fylkesvalstyret for Vestland 09:30 Scandic Hotel Ørnen, Bergen
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Anne Gine Hestetun Anne Gine Hestetun Arbeiderpartiet (A) Leiar ag.hestetun@gmail.com 995 64 643 Ikke registrert
Roald Kvamme Roald Kvamme Arbeiderpartiet (A) Medlem roald.kvamme@arbeiderpartiet.no 958 33 422 Ikke registrert
Kari Sørensen Bernardini Kari Sørensen Bernardini Arbeiderpartiet (A) Medlem kari@lo-bergen.no 402 16 027 Ikke registrert
Helge Nævdal Helge Nævdal Arbeiderpartiet (A) Medlem helnev@hfk.no 971 99 720 Ikke registrert
Synnøve Solbakken Synnøve Solbakken Arbeiderpartiet (A) Medlem synnovesolbakken57@gmail.com 930 12 591 Ikke registrert
Åshild Kjelsnes Åshild Kjelsnes Arbeiderpartiet (A) Medlem ashild.kjelsnes@sfj.no 918 88 568 Ikke registrert
Hilmar Høl Hilmar Høl Arbeiderpartiet (A) Medlem Hilmar.Hol@sfj.no 902 01 564 Ikke registrert
Helen Hjertaas Helen Hjertaas Arbeiderpartiet (A) Medlem Helen.Hjertaas@sfj.no 415 30 832 Ikke registrert
Mona Røsvik Strømme Mona Røsvik Strømme Høyre (H) Medlem mona.rosvik.stromme@gmail.com 917 50 223 Ikke registrert
Silja Ekeland Bjørkly Silja Ekeland Bjørkly Høyre (H) Medlem silja.bjorkly@gmail.com 92 05 48 51 Ikke registrert
Nils Marton Aadland Nils Marton Aadland Høyre (H) Medlem nils.marton.aadland@meland.kommune.no 922 71 050 Ikke registrert
Bjørn Erik Hollevik Bjørn Erik Hollevik Høyre (H) Medlem Bjorn.Erik.Hollevik@sfj.no 913 81 879 Ikke registrert
Terje Søviknes Terje Søviknes Fremskrittspartiet (FRP) Medlem tes@os-ho.kommune.no 906 11 503 Ikke registrert
Roald Stenseide Roald Stenseide Fremskrittspartiet (FRP) Medlem roa-stei@online.no 980 27 565 Ikke registrert
Pål Kårbø Pål Kårbø Kristelig folkeparti (KRF) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Trude Brosvik Trude Brosvik Kristelig folkeparti (KRF) Medlem Trude.Brosvik@sfj.no 913 14 389 Ikke registrert
Benthe Bondhus Benthe Bondhus Senterpartiet (SP) Medlem benthe.bondhus8@gmail.com 995 67 696 Ikke registrert
Jenny Følling Jenny Følling Senterpartiet (SP) Nestleiar jenny.folling@sfj.no 479 05 990 Ikke registrert
Sigurd Erlend Reksnes Sigurd Erlend Reksnes Senterpartiet (SP) Medlem Sigurd.Erlend.Reksnes@sfj.no 913 79 271 Ikke registrert
Aleksander Øren Heen Aleksander Øren Heen Senterpartiet (SP) Medlem Aleksander.Heen@sfj.no 911 34 842 Ikke registrert
Aud Karin Oen Aud Karin Oen Sosialistisk venstreparti (SV) Medlem audkarino@hotmail.com 922 25 195 Ikke registrert
Tom Sverre Tomren Tom Sverre Tomren Kristelig folkeparti (KRF) Medlem tstomren@gmail.com 900 49 696 Ikke registrert
Anne Beth Njærheim Anne Beth Njærheim Venstre (V) Medlem abn@bomlo.kommune.no 915 16 011 Ikke registrert
Gunhild Berge Stang Gunhild Berge Stang Venstre (V) Medlem Gunhild.Berge.Stang@sfj.no 976 53 785 Ikke registrert