eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20181002 02.10.2018 Valnemnda 09:15 Grand hotel Terminus, Bergen
20180612 12.06.2018 Valnemnda 10:00 Stord hotell, Leirvik Troll A
20180306 06.03.2018 Valnemnda 09:00 Grand hotel Terminus, Bergen Wellhaven
20171212 12.12.2017 Valnemnda 09:30 Grand hotel Terminus, Bergen Welhaven
20171003 03.10.2017 Valnemnda 09:00 Grand hotel Terminus, Bergen
20170613 13.06.2017 Valnemnda 10:00 Hotell Ullensvang Komponisten
20170307 07.03.2017 Valnemnda 09:30 Grand hotel Terminus, Bergen Bull i underetasjen
20170203 03.02.2017 Valnemnda 12:00 Radisson Blu Royal hotel Bryggen, Bergen
20161213 13.12.2016 Valnemnda 09:00 Grand hotel Terminus Bull
20161004 04.10.2016 Valnemnda 10:00 Grand hotel Terminus, Bergen Bull
20160922 22.09.2016 Valnemnda 08:30 Fylkeshuset, Bergen Fylkesutvalsalen, 3.etg.
20160614 14.06.2016 Valnemnda 17:40 Rosendal Fjordhotel
20160308 08.03.2016 Valnemnda 08:30 Grand hotel Terminus, Bergen
20151208 08.12.2015 Valnemnda 10:00 Grand hotel Terminus, Bergen Bull
20151203 03.12.2015 Valnemnda 00:00 Fylkeshuset, Fylkesutvalsalen, 3. et. Møtestart vert i etterkant av fylkesutvalsmøtets slutt
20151119 19.11.2015 Valnemnda 00:00 Solstrand hotell, Os Møtestart vert rett i etterkant av fylkesutvalsmøtets slutt
20151112 12.11.2015 Valnemnda 11:00 Fylkeshuset, Bergen fylkesutvalssalen, 3. etg.
20151027 27.10.2015 Valnemnda 09:00 Grand hotel Terminus, Bergen
20151026 26.10.2015 Valnemnda 09:00 Fylkeshuset, Bergen Fylkesutvalsalen, 3.etg.
20151019 19.10.2015 Valnemnda 11:00 Fylkeshuset, Bergen Fylkesutvalsalen, 3.etg.
20151014 14.10.2015 Valnemnda 00:00 Grand hotel Terminus, Bergen
20151013 13.10.2015 Valnemnda 00:00
20150609 09.06.2015 Valnemnda 10:00 Sandven hotel, Norheimsund
20150310 10.03.2015 Valnemnda 10:00 Grand Terminus hotel, Bergen
20141209 09.12.2014 Valnemnda 16:30 Grand terminus hotel, Bergen
20141014 14.10.2014 Valnemnda 09:00 Grand Terminus hotel, Bergen
20140611 11.06.2014 Valnemnda 10:00 Myrkdalen hotel, Myrkdalen, 5713 Vossestrand
20140311 11.03.2014 Valnemnda 10:00 Bergen Grand Hotel Terminus
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Roald Kvamme Roald Kvamme Arbeiderpartiet (A) Leiar roald.kvamme@arbeiderpartiet.no 958 33 422 Ikke registrert
Kari Sørensen Bernardini Kari Sørensen Bernardini Arbeiderpartiet (A) Medlem kari@lo-bergen.no 402 16 027 Ikke registrert
Mona Røsvik Strømme Mona Røsvik Strømme Høyre (H) Medlem mona.rosvik.stromme@gmail.com 917 50 223 Ikke registrert
Silja Ekeland Bjørkly Silja Ekeland Bjørkly Høyre (H) Nestleiar silja.bjorkly@gmail.com 92 05 48 51 Ikke registrert
Pål Kårbø Pål Kårbø Partipolitisk uavhengig (UAV) Medlem pal.karbo@hfk.no 934 29 063 Ikke registrert
Benthe Bondhus Benthe Bondhus Senterpartiet (SP) Medlem benthe.bondhus8@gmail.com 995 67 696 Ikke registrert
Aud Karin Oen Aud Karin Oen Sosialistisk venstreparti (SV) Medlem audkarino@hotmail.com 922 25 195 Ikke registrert
Terje Kollbotn Terje Kollbotn Rødt (R) Medlem terje.kollbotn@gmail.com 971 94 073 Ikke registrert
Terje Søviknes Terje Søviknes Fremskrittspartiet (FRP) Medlem tes@os-ho.kommune.no 906 11 503 Ikke registrert
Tom Sverre Tomren Tom Sverre Tomren Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem tstomren@gmail.com 900 49 696 Ikke registrert
Anne Beth Njærheim Anne Beth Njærheim Venstre (V) Medlem abn@bomlo.kommune.no 915 16 011 Ikke registrert
Helge Nævdal Helge Nævdal Arbeiderpartiet (A) Varamedlem helnev@hfk.no 971 99 720 Ikke registrert
Mari Klokkerstuen Kjellesvik Mari Klokkerstuen Kjellesvik Arbeiderpartiet (A) Varamedlem marikjellesvik@gmail.com 911 43 873 Ikke registrert
Synnøve Solbakken Synnøve Solbakken Arbeiderpartiet (A) Varamedlem synnovesolbakken57@gmail.com 930 12 591 Ikke registrert
Kjell Gitton Håland Kjell Gitton Håland Arbeiderpartiet (A) Varamedlem kjell.gitton@gmail.com 932 30 596 Ikke registrert
Stein Inge Ryssdal Stein Inge Ryssdal Høyre (H) Varamedlem stein@ryssdal.net 94 18 96 18 Ikke registrert
Nils Marton Aadland Nils Marton Aadland Høyre (H) Varamedlem nils.marton.aadland@meland.kommune.no 922 71 050 Ikke registrert
Ragnhild Fagerbakke Ragnhild Fagerbakke Høyre (H) Varamedlem ragnhild.fagerbakke@live.no 942 59 619 Ikke registrert
Olav Kvinge Olav Kvinge Høyre (H) Varamedlem olav.kvinge@gmail.com 474 88 381 Ikke registrert
Beate Husa Beate Husa Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem beate.husa@gmail.com 949 88 063 Ikke registrert
Tor Andrè Ljosland Tor Andrè Ljosland Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem taljosland@gmail.com 979 59 595 Ikke registrert
Astrid Aarhus Byrknes Astrid Aarhus Byrknes Kristelig folkeparti (KRF) Varamedlem astrid.aarhus.byrknes@lindas.kommune.no 913 80 688 Ikke registrert
Alexander Fosse Andersen Alexander Fosse Andersen Senterpartiet (SP) Varamedlem afa@sp.no 958 87 521 Ikke registrert
Sara Hamre Sekkingstad Sara Hamre Sekkingstad Senterpartiet (SP) Varamedlem sara.sekkingstad@gmail.com 456 07 474 Ikke registrert
Jon Askeland Jon Askeland Senterpartiet (SP) Varamedlem jon.askeland@radoy.kommune.no 474 59 720 Ikke registrert
Marthe Hammer Marthe Hammer Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem mchammer@online.no 976 72 203 Ikke registrert
Daniel Charles Hextall Daniel Charles Hextall Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem daniel.charles.hextall@sv.no 464 54 451 Ikke registrert
Arild Borgen Arild Borgen Rødt (R) Varamedlem arildborgen@gmail.com 918 29 308 Ikke registrert
Jeanette Syversen Jeanette Syversen Rødt (R) Varamedlem kameratj@gmail.com 958 22 661 Ikke registrert
Roald Stenseide Roald Stenseide Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem roa-stei@online.no 980 27 565 Ikke registrert
Sigbjørn Framnes Sigbjørn Framnes Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem sigbjorn.framnes@gmail.com 900 62 055 Ikke registrert
Renate Møgster Klepsvik Renate Møgster Klepsvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem renate.klepsvik@austevoll.kommune.no 915 24 239 Ikke registrert
Natalia Antonia Golis Natalia Antonia Golis Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem natalia.golis@mdg.no 400 07 133 Ikke registrert
Øyvind Strømmen Øyvind Strømmen Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem oyvindstrommen@gmail.com 410 08 595 Ikke registrert
Geir Kjell Andersland Geir Kjell Andersland Venstre (V) Varamedlem Geir.kjell.andersland@venstre.no 414 18 980 Ikke registrert
Geir Angeltveit Geir Angeltveit Venstre (V) Varamedlem Angeltveit88@gmail.com 404 01 753 Ikke registrert
Versjon:5.2.2.1